Reizen, altijd maar op zoek

Hoe maakt eindeloos zoeken ruimte voor innerlijk vinden?

De mogelijkheden om verre reizen te maken zijn groter dan ooit. Veel mensen trekken naar verre oorden om iets bijzonders te ervaren en tegelijkertijd tot zichzelf te komen. Wanneer we op reis gaan, maken we ons voor korte of langere tijd vrij van ingesleten patronen en staan we open voor het onbekende. Een reis kan bij gunstige omstandigheden innerlijke rust bieden, waarin geen behoefte meer is aan het najagen van piekervaringen. Wat echt belangrijk voor ons is, wordt ons weer duidelijk.

Is het wel nodig om op reis te gaan om innerlijk vrij te komen van de onrust in ons en om ons? Hoe kunnen we in onze eigen omgeving contact maken met ons innerlijk kompas om de juiste koers voor ons leven te bepalen?

Tijdens de bezinningsbijeenkomst 'Reizen, altijd maar op zoek' kunt u in alle rust luisteren naar teksten die worden afgewisseld door korte stiltes en muziek. De bijeenkomsten vinden plaats in tempels van het Rozenkruis en duren ongeveer 45 minuten. Voor alle locaties en data zie het activiteitenoverzicht.

Datum: 
27 maart 2012, 20:00 - 20:45
Naam: 
Centrum Alkmaar
Adres: 
Oude Gracht 114
Plaats: 
Alkmaar
Toegang: 
vrij