Lezing Centrale Bibliotheek Rotterdam

Gnostieke wijsbegeerte en kosmisch Bewustzijn
Niets blijft bestaan en toch verlangen wij naar meer. Waar komt dat verlangen vandaan? Hebben wij misschien een vermoeden of enig bewustzijn van andere mogelijkheden?  Naar een ander leven, een beter leven?Wij mensen van vlees en bloed zijn geen toevallig voortbrengsel van een aards evolutieproces. We zijn wezens met een heel specifieke structuur en de grootse mogelijkheid om in levende harmonie te komen met het oneindige.

Gnostieke wijsbegeerte geeft ons geen wetenschappelijk, intellectueel of emotioneel antwoord. Het biedt wel een handreiking naar inzicht in kosmisch bewustzijn. Het toont ons een levens- en mensheidsperspectief, dat zich uitstrekt tot ver achter de grenzen van dat wat wij met onze fysieke zintuigen kunnen waarnemen; een onmetelijk wijds perspectief, dat heel concreet met ons dagelijks leven kan worden verweven.

Aansluitend is er vanaf 16.00 uur - 16.50 uur op de 4e verdieping van de Centrale Bibliotheek een Powerpoint presentatie over de Christelijke Mysteriën.


Lezing: "Gnostieke wijsbegeerte en kosmisch bewustzijn"
15.00 – 15.50 uur 1ste etage in de Glazen zaal
Lezing: ‘Gnostieke wijsbegeerte en kosmisch bewustzijn’ door Lectorium Rosicrusianum.

PowerPoint Presentatie: "De Christelijke Mysteriën"
16.00 – 16.50 uur op de 4de etage
Presentatie ‘De Christelijke Mysteriën’ door Lectorium Rosicrusianum.

Datum: 
4 april 2009, 15:00 - 15:50
Naam: 
Centrale Bibliotheek - de Glazen Zaal
Adres: 
Hoogstraat 110
Plaats: 
Rotterdam
Kosten: 
gratis