Lezing | Hart orgaan van eenheid
di 05 mei
|Enschede
Ontdek hoe iedere geestelijke ontwikkeling haar oorsprong vindt in het hart – het centrum van eenheid en verbinding. Laat je inspireren door de bijzondere structuur van het hart als spiegel van ons diepste verlangen naar verbondenheid.


Tijd en locatie
05 mei 2026, 20:00 – 21:30
Enschede, Lasondersingel 188, 7514 BX Enschede, Nederland
Over het evenement
Iedere geestelijke ontwikkeling begint in het hart. Het hart is het centrum van eenheid – de plek waar verbinding ontstaat. Het is dan ook niet verwonderlijk dat juist in de structuur van het hart dit principe van eenheid zichtbaar wordt.
De opbouw van de cellen van de hartspier verschilt wezenlijk van die van andere cellen. In de hartcellen zien we hoe ogenschijnlijk gescheiden delen zich steeds weer met elkaar willen verbinden tot een levend geheel. Zo vinden we in het fysieke hart een bijzondere afspiegeling van het diepere menselijke verlangen naar verbondenheid.
Tijdens deze avond verkennen we samen de betekenis van het hart in de geestelijke ontwikkeling, zoals deze wordt belicht binnen de School van het Gouden Rozenkruis.
Je bent van harte welkom.
